Susisiekite +370 650 96116 | Darbo laikas I – V, 10 – 19 val.

Kūrybiška nestandartinių baldų gamybos įmonė, veikianti Lietuvoje daugiau nei 20 metų

Virtuvės baldus, spintas, nestandartinius baldus gaminame nuo 1999 metų. Pagaminome daug komplektų, išbandėme įvairias medžiagas bei furnitūrą, o ilgametė patirtis leido atrinkti tai, kuo galima pasitikėti.

Paslaugos

Jums siūlome šiuolaikiškus, praktiškus ir patikimus gaminius, kokybiškus individualius projektus, atsakingai pagamintus ir sumontuotus baldus.

Mūsų partneriai

"Blum" (Autria) - viena iš lyderiaujančių baldų furnitūros gamintojų pasaulyje. Ši bendrovė siejama su naujovėmis, atsidavusiais darbuotojais ir aukščiausios kokybės gaminiais. Blum sprendimai baldų atidarymą ir uždarymą paverčia neišdildomu įspūdžiu ir užtikrina judesių kokybę bei patogumą kiekvienuose namuose.

"Pfleiderer" prekės ženklas persigrupavo. Sujungus "Pfleiderer Grajewo" ir "Pfleiderer GmbH" sukurtas naujas, tarptautinis ir veiksmingas medienos plokščių prekės ženklas. UAB "Termopalas" atstovauja vokiškajai "Pfleiderer" daliai - buvusiems "Duropal" ir "Thermopal" prekės ženklams. "Pfleiderer" siūlo aukštos kokybės medienos pagrindo plokštes, pasižyminčias išskirtine dekoratyvinio paviršiaus kompetencija ir nuoseklia orientacija į tvarumą. Ir galiausiai - nesuskaičiuojamą daugybę kūrybinių ir praktinių "įkvėpimų šalia jūsų".

"ECOPAL" (Italija) - tai prekės ženklas, vienijantis Italijos laminuotų medžio drožlių plokščių ir stalviršių gamintojus. Jis taip pat yra gerai žinomas ir mėgstamas mūsų klientų prekės ženklas. Nuolat besiplečiančiame jo gaminių asortimente yra įvairių akrilu dengtų medžio drožlių plokščių ir daugiau kaip 60 skirtingų stalviršių. ECOPAL gaminiai pripažįstami kaip aukštos kokybės ir ekologiški, taip pat ekonomiškas pasirinkimas.

"CLEAF" (Italija) yra gilios tekstūros laminuotų medžio drožlių plokščių ir stalviršių gamintoja. Išskirtinis itališkas dizainas ir ypatingas dėmesys aplinkos apsaugai - tokie yra CLEAF tikslai. Šis prekės ženklas žavinga dizaino, gamtos ir kokybės derme įkvepia daugelį interjero dizainerių. Naudojamos tik pažangiausios technologijos, o CLEAF gerai žinomas dėl labai gilios tekstūros ir termiškai struktūrizuoto medienos drožlių plokščių paviršiaus. 2011 m., 2013 m. ir 2015 m. CLEAF buvo apdovanota prestižiniu "Interzum" apdovanojimu.

"Arpa" skatina inovacijas interjero dizaino srityje ir kartu su partneriais kuria puikius "Made in Italy" sprendimus.Arpa darbuotojai siekia tyrinėti, eksperimentuoti ir siūlyti naujus sprendimus, kad sukurtų pridėtinę vertę įmonėms, dizaineriams, architektams, postformeriams, baldų gamintojams ir visiems kitiems, kurie aistringai naudoja HPL, kad sukurtų naujus dizaino naratyvus.Čia, "Termopalas", siūlome aukštos kokybės, unikalaus dizaino ir gilios tekstūros "Compact HPL" gaminius iš "Arpa Industriale".

"FunderMax" (Austrija) visada yra idėjų ir medžiagų sandūroje. Jie mąsto apie problemas, kuria produktus ir juos kuria. "FunderMax" yra dizaino laboratorija, kurios pagrindinė veiklos sritis - kompaktiškas HPL. Visos medžiagos gaminamos iš tvarių išteklių, dekorai kuriami atsižvelgiant į naujausias tendencijas, o visa tai atliekama kokybiškai ir atidžiai.

"FAB" buvo įkurta 1974 m. kaip tuo metu madingų svetainės baldų ir valgomojo stalų pagrindų bei stalviršių gamintoja. Gyvenimo būdo pokyčiai ir naujas požiūris į namų erdvių koncepciją paskatino FAB pertvarkyti ir paįvairinti savo produktų pasiūlą, ir šiandien bendrovė tarptautiniu mastu yra pripažinta kaip viso baldų sektoriaus - nuo stambių namų apstatymo prekių ženklų ir "pasidaryk pats" mažmenininkų iki specializuotos gamybos pramonės - baldų gamintoja. FAB išliko ištikima savo įkūrimo filosofijai - kurti daiktus, kurie lydi žmones visą gyvenimą, - ir tuo pat metu plėtėsi, kad apimtų visus kasdienio gyvenimo aspektus ir poreikius.

"Kronospan" gamina ir platina medienos pagrindo plokštes. Pasaulyje esame vieni iš pirmaujančių gamintojų:
Medžio drožlių plokštės (PB)
vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF)
laminuotų grindų dangų
medienos plokščių UF, MUF ir MF dervų
Orientuotųjų skiedrelių plokštės (OSB) Europoje
"Kronospan" taip pat gamina specialųjį ir dekoratyvinį popierių bei kitus susijusius pridėtinės vertės gaminius, pavyzdžiui, plokštes su melamino paviršiumi, stalviršius, sienines plokštes, palanges, lakuotas HDF, kompaktines plokštes, aukšto slėgio laminatus (HPL), fanerą ir kt. "Kronospan" medžio plokštės gaminamos daugiau kaip 35 gamyklose ir yra vietinė įmonė daugelyje šalių.

"Dekton" yra sudėtingas daugiau kaip 20 iš gamtos išgautų mineralų mišinys. Gaminant "Dekton" naudojama išskirtinė TSP technologija, leidžianti sukepinti mineralų daleles, kad jos susijungtų tarpusavyje.

"Silestone®" yra hibridinis paviršius iš aukščiausios kokybės mineralų, kvarco ir perdirbtų medžiagų, pažangesnis ir tvaresnis rinkoje, pagamintas naudojant išskirtinę ir novatorišką "HybriQ®" technologiją.

Dirbtinis arba akrilinis akmuo, lietas marmuras ar granitas. Geriausiai visus šiuos apibūdinimus apjungia Corian® stalviršiai. Tikslus šios grupės medžiagų pavadinimas yra “Solid Surface”. Išvertus iš anglų kalbos - “vienalytis paviršius”. Corian® 1966 metais išrado JAV koncernas DuPont™. Iki šiol šis koncernas neužleidžia pasaulinės lyderės pozicijų atrasdamas naujų Corian® medžiagos panaudojimo sričių ir galimybių.

EGGER yra pasaulinė šeimos įmonė, įkurta 1961 m. Tirolyje, Austrijoje, kur šiuo metu yra jos buveinė. Įmonė gamina medienos plokščių gaminius. Pasaulyje EGGER turi 20 gamyklų, esančių Europoje ir Amerikoje.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų baldų salone Kaune

Savanorių pr. 290, Kaunas

Darbo laikas :
I-V nuo 10 iki 19 val.
VI-VII nedirbame

​Tel.: +37068669894

lapelis-icon
Shopping Basket